Start Galeria zdjęć Teatrzyk "Cenne rady"
Teatrzyk "Cenne rady" PDF Drukuj
Wpisany przez Markiewicz Justyna   
czwartek, 28 września 2017 00:00

Cenne rady”- teatrzyk

W czwartek 28 września w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie kukiełkowe pt.” Cenne rady”. Aktorzy z Teatru w Starym Sączu wystawili dla naszych przedszkolaków trzy bajeczki, których celem było ukazanie jak unikać zagrożeń na ulicy oraz gdzie szukać pomocy, gdy nie ma obok nas rodziców lub opiekunów. Spektakl pokazał również dzieciom, że nie należy ufać obcym, a tym bardziej przyjmować od nich prezentów. Po zakończonym widowisku aktorzy przeprowadzili z dziećmi quiz na temat zasad ruchu drogowego. Przedszkolaki były zachwycone przedstawieniem, za co nagrodzili naszych gości gromkimi brawami.

12345678


Poprawiony: piątek, 29 września 2017 12:17