Start Galeria zdjęć Dzień Ziemniaka i Marchewki - Starsze Maluchy
Dzień Ziemniaka i Marchewki - Starsze Maluchy PDF Drukuj
Wpisany przez Markiewicz Justyna   
czwartek, 05 października 2017 00:00

DZIEŃ ZIEMNIAKA I MARCHEWKI W GRUPIE STARSZYCH MALUCHÓW

5 października Starsze Maluchy obchodziły Święto Pieczonego Ziemniaka oraz Dzień Marchewki. Tego dnia dzieci założyły do przedszkola ubranka w kolorze pomarańczowym i z uśmiechem na twarzy brały udział w zabawach i konkursach przygotowanych przez nauczyciela. Przedszkolaki poznały walory zdrowotne warzyw, a także przygotowały z nich wspaniałe smakołyki. Dzieci piekły ziemniaczki, robiły soczek marchewkowy, a także zajadały marchewkowe koreczki. Największym rarytasem podczas imprezy, było jednak ciasto marchewkowe, które błyskawicznie znikało z talerzyków. Dzieci jednogłośnie stwierdziły, że słodkości mogą być zarówno smaczne, jak i zdrowe!

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Marysi B. za przygotowanie ciasta marchewkowego na nasze święto!

11023456789


Poprawiony: czwartek, 12 października 2017 08:07