Start Ogłoszenia bieżące
Ogłoszenia bieżące
Kalendarz listopad 2017 PDF Drukuj
Wpisany przez Monika Sernicka   
poniedziałek, 30 października 2017 00:00

Kalendarz na listopad 2017



Od 1.11.2107

Od 1 listopada zostaje wznowiona akcja ,,Wędrująca książka". W związku ze zmianami prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem umieszczonym na korytarzu przedszkolnym

7.11.2017 /wtorek/

Starsze Maluchy - przedstawienie pt. ,,Pożegnanie jesieni'' - tego dnia serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy ,,Krasnoludki" na godzinę 15.30 na uroczyste pożegnanie jesieni w sali Starszych Maluszków.

8.11.2017 /środa/

Przedstawienie pt.,,Pożegnanie jesieni" dla wszystkich dzieci i pracowników przedszkola

10.11.2017 /piątek/

Średniaki - uroczystość z okazji Święta Niepodległości dla dzieci i pracowników przedszkola

11.11.2017 /sobota/ Średniaki - udział w Święcie Niepodległości w Domu Kultury w Czańcu
23.11.2017 /czwartek/ Teatrzyk pt. ,,Lampa Alladyna"
24.11.2017 /piątek/ Maluszki, Starsze Maluchy - Dzień Pluszowego Misia
29.11.2017 /środa/ Urodzinki dzieci urodzonych w listopadzie

 


Poprawiony: wtorek, 31 października 2017 08:39
 
UWAGA RODZICE PDF Drukuj
Wpisany przez Monika Sernicka   
środa, 25 października 2017 00:00

W dniu 27.10.2017r. /piątek/ od godz. 8.00 do 14.00

nie będzie działać ogrzewanie w związku z brakiem prądu.

Prosimy rodziców o zabezpieczenie dzieci w ciepłe ubrania.

dyr. Ficoń Ilona

Poprawiony: środa, 25 października 2017 09:42
 
Rada Rodziców PDF Drukuj
Wpisany przez Ilona Ficoń   
wtorek, 24 października 2017 00:00

Rada Rodziców

Poprawiony: wtorek, 24 października 2017 23:15
 
Wyniki konkursu Bezpieczny przedszkolak na drodze PDF Drukuj
Wpisany przez Monika Sernicka   
poniedziałek, 23 października 2017 10:39

Wyniki konkursu przedszkolnego

"Bezpieczny przedszkolak na drodze"

 

Kategoria wiekowa 3,4 - latki:

- za wkład pracy dziecka:

I miejsce - Paweł Mrowiec

II miejsce - Antoni Ilczak

III miejsce - Piotr Tynka

- za pomysłowość i stopień trudności:

I miejsce - Natalia Bąk

II miejsce - Florian Borowczyk

III miejsce - Leon Piętka


Kategoria wiekowa 5,6 - latki

- za wkład pracy dziecka:

I miejsce - Agata Ochelska

II miejsce - Lena Gwardiak

III miejsce - Ksawery Tomiak

- za pomysłowość i stopień trudności:

I miejsce - Emilia Zontek

II miejsce - Maciej i Wiktor Migoda

III miejsce - Wiktoria Zaręba


Nagroda specjalna za efekty świetlne dla Filipa Stróżyńskiego.

 

Wyróżnienia otrzymują:

Aleksandra Mydlarz, Maja Cieślak, Lena Kowalska,

Franciszek Wołek, Jakub Wołek, Lena Kastelik

Stokłosa Dominik, Patryk Zając, Maja Siwiec.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie Gratulujemy

Poprawiony: poniedziałek, 23 października 2017 11:07
 
Logopeda - Psycholog PDF Drukuj
Wpisany przez Monika Sernicka   
czwartek, 19 października 2017 00:00

Logopeda Agnieszka Kamińska - Zontek

Godziny pracy: poniedziałek - 900 - 1115

wtorek - 900 - 1015

środa - 900 - 1130

Rozkład zajęć dzieci z logopedą wywieszono na gazetkach koło sal.


Psycholog Daria Stanienda

Godziny pracy: czwartek 900 - 1200

Rodzice zainteresowani współpracą z Panią psycholog

proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie się do kancelarii

w celu umówienia terminu konsultacji

Poprawiony: czwartek, 19 października 2017 09:59
 
Konsultacje z logopedą PDF Drukuj
Wpisany przez Monika Sernicka   
czwartek, 12 października 2017 00:00

KONSULTACJE z logopedą Agnieszką Kamińską - Zontek

dla rodziców dzieci, u których zalecono terapię logopedyczną

odbędą się w dniu 18.10.2017 /środa/ od godz. 13.40 do 15.40.

Proszę o wpisanie się na wystawioną na korytarzu listę.

Poprawiony: czwartek, 12 października 2017 15:05
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 68