Dentobus

Dentobus

Szanowni Państwo,
W związku z objęciem opieką dentystyczną dzieci z naszego przedszkola przez firmę
NZOZ Centrum Stomatologii PERFEKT U informujemy Rodziców o możliwości  zgłoszenia dziecka na bezpłatny przegląd stomatologiczny w  mobilnym gabinecie stomatologicznym w dniu 13.04 2022.

Każdy pacjent przed wejściem do dentobusu będzie miał mierzoną temperaturę oraz zostanie poproszony o zdezynfekowanie rąk. Wizyta odbędzie się przy otwartych drzwiach i/lub oknie w celu wietrzenia pomieszczenia. Opiekun z ramienia szkoły cały czas będzie wyposażony w maseczkę.
Pacjenci zostaną przyjęci przez wykwalifikowany personel: lekarza i higienistkę stomatologiczną. Personel będzie ubrany w odpowiednią odzież ochronną. Po każdym pacjencie każdorazowo będzie przeprowadzona dezynfekcja. Zostaną zachowane wszelkie środki niezbędne do tego, aby wizyta była bezpieczna dla pacjenta i personelu.

Zainteresowanych Rodziców prosimy o odbiór zgody na przegląd stomatologiczny dziecka i złożenie go do 11 marca 2022 w kancelarii przedszkola. Pacjent nie może zostać przyjęty bez podpisanego  dokumentu.Wyniki badań
Wszyscy rodzice/opiekunowie prawni, którzy wyrazili zgodę na wizytę dziecka w dentobusie otrzymają zamkniętą kopertę z wynikami badań. Wyniki zostaną przygotowane i dostarczone w ciągu 14 dni od dnia przyjazdu do placówki.

Informacje dodatkowe
Program mobilnego gabinetu stomatologicznego został uruchomiony w ramach prac nad polityką prozdrowotną kraju i przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do ukończenia 19 roku życia.
Nasza firma NZOZ Centrum Stomatologii „Perfect”. świadczy usługi w ramach podpisanej umowy z Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Urzędem Wojewódzkim w Katowicach.
Program jest częścią polityki prozdrowotnej kraju, refundowany ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, w związku z czym jest on całkowicie bezpłatny.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these

Skip to content