Kwarantanna GR II Starsze Maluchy

Kwarantanna GR II Starsze Maluchy

W związku z informacją o pozytywnym wyniku w grupie II  Starsze Maluchy  dzieci wraz z nauczycielkami przechodzą na zdalne nauczanie od 17.01.2022 do 24.01.2022 włącznie. Dzieci z grup nie objętych kwarantanną i zdalnym nauczaniem przychodzą do przedszkola. W przypadku wątpliwości dotyczących kwarantanny należy kontaktować się z infolinią inspekcji sanitarnej +48222500115.

Zachęcam rodziców do korzystania w tym czasie z propozycji zajęć zdalnych przygotowanych przez nauczycielki na platformie Edu-Przedszkole.

Z informacji z Państowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wynika iż kwarantanna nie dotyczy osób zaszczepionych i tych które przechorowały Covid do 6 miesięcy wstecz.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these

Skip to content