CIĄGLE ISTNIEJĄ WŚRÓD NAS ANIOŁY,

NIE MAJĄ WPRAWDZIE ŻADNYCH SKRZYDEŁ,

ALE BEZINTERESOWNIE WYCIĄGAJĄ RĘCE,

I PROPONUJĄ SWOJĄ POMOC !

Dyrekcja Publicznego Przedszkola nr 1 w Czańcu składają… serdeczne podzię™kowania Rodzicom i Pracownikom za okazaną… pomoc oraz zaangażowanie podczas organizacji Dnia Dziecka:

• Pani Matyjaszek Darii i Naglik Paulinie za zorganizowanie salonu makijażu dla dzieci
  • Pani Surmie Izabelii i Dąbrowskiej Magdalenie za przygotowanie ciast na poczęstunek dla dzieci, rodziców i kiermasz
  • Panu Sławkowi Tynce za zorganizowanie zabaw sportowych dla dzieci
  • Panu Marcinowi Naglik za zorganizowanie dzieciom stanowiska z watą cukrową
  • Panu Leszkowi Bakalarskiemu za oprawę muzyczną Dnia Dziecka , wspólne zabawy z dziećmi oraz zabezpieczenie placówki w grill umożliwiający przygotowanie kiełbasek dla dzieci i rodzin.
  • Paniom Orawczak Małgorzacie, Ćwiernia Marcie, Bribram Annie, Cinal-Tynka Annie, Matyjaszek Darii , Wykręt Barbarze, Wasztyl Alinie , Surma Izabeli za upieczenie pysznych ciast
  • Wszystkim Pracownikom przedszkola za zaangażowanie w przygotowanie i obsługę imprezy .