Pomoc Ukrainie

Pomoc Ukrainie

Podziękowanie i prośba Pana Chromika

Chcielibyśmy z całego serca podziękować za pomoc przekazaną w trakcie poprzedniej zbiórki słodyczy. Wolontariusze i żołnierze byli pod ogromnym wrażeniem zarówno ilości jak i jakości przekazanych słodyczy. W związku z sukcesem poprzedniej akcji chcielibyśmy ją powtórzyć. Znów będziemy zbierać słodycze (w warunkach okopowych szczególnie przydatne są batony) a także kawę (rozpuszczalna lub mielona) oraz podkoszulki. Podkoszulki mogą być używane, ważne, żeby były w ciemnych, nie rzucających się w oczy kolorach (np. czarne, ciemnozielone, granatowe, szare). Produkty te trafią do żołnierzy z Werchowyny, którzy służą m.in. w 10. Samodzielnym Batalionie Górsko-Szturmowym, 65. Samodzielnej Brygadzie Zmechanizowanej, 201. Batalionie Obrony Terytorialnej.

Zbiórkę prowadzić będziemy do 30 kwietnia do godziny 16:00.

Dary można składać w holu przedszkola lub kancelarii.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these

Skip to content