Pompa insulinowa dla Majeczki

Pompa insulinowa dla Majeczki

Drodzy Rodzice !!!

Prosimy o wsparcie finansowe Rodziców Majeczki na zakup pompy insulinowej Medtronic 780G, której całkowity koszt wraz z akcesoriami może wynieść ok 25000 tysięcy złotych. Pompa nie jest refundowana przez NFZ.Używając tej pompy insulinowej Maja może osiągnąć lepsze efekty leczenia, gdyż podawane są ściśle odmierzone porcje insuliny i poziom glikemii jest optymalnie wyrównany. Dzięki temu dziecko funkcjonuje znacznie lepiej i nie odstaje od swoich zdrowych kolegów. Pomoc finansową można przekazać poprzez zrzutka.pl ,, Pompa insulinowa i akcesoria do niej”

link https://zrzutka.pl/66t6dy

Dzięki tej najbardziej zaawansowanej technologicznie pompie Maja mogłaby tak jak inne dzieci przebywać cały dzień w przedszkolu jednocześnie pozwalając rodzicom i nauczycielom bez obaw sprawować opiekę nad dzieckiem .

Aby pomóc w zbiórce środków na zakup pompy dla Mai planowane są akcje charytatywne organizowane przez nasze przedszkole: kiermasze , imprezy

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these

Skip to content