NA ROK SZKOLNY 2023/2024

GRUPANAZWA PROGRAMU
AUTOR PROGRAMUNUMER DOPUSZCZENIA
I gr 3-latkiPlaneta dzieci. Prawda,dobro,piękno w świecie wartości w tym język angielskiJolanta Wasilewska

1/PPCz1/23/24
KOCHAMY DOBREGO BOGA Wprowadzenie w życie religijne Program nauczania religii dzieci w wieku przedszkolnym”Komisja Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski

2/PPCz1/23/24
II gr 3,4-latki„„Planeta dzieci. Prawda,dobro,piękno w świecie wartości w tym język angielskiJolanta Wasilewska1/PPCz1/23/24

2/PPCz1/23/24
III gr 5,6 latkiPlaneta dzieci. Prawda,dobro,piękno w świecie wartości w tym język angielskiJolanta Wasilewska1/PPCz1/23/24
2/PPCz1/23/24
IV gr 6-latkiPlaneta dzieci. Prawda,dobro,piękno w świecie wartości w tym język angielskiJolanta Wasilewska1/PPCz1/23/24
2/PPCz1/23/24
V gr 3,4,5 -latkiPlaneta dzieci. Prawda,dobro,piękno w świecie wartości w tym język angielskiJolanta Wasilewska1/PPCz1/23/24
2/PPCz1/23/24

PRZEDSZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA NR 1 W CZAŃCU NA ROK SZKOLNY 2022/2023

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

GRUPA
NAZWA PROGRAMU

AUTOR PROGRAMU
NUMER DOPUSZCZENIA
I gr

1/PPCz1/21/22
Multisensoryczna nauka języka angielskiego w przedszkolu. Program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-6”

2/PPCz1/21/22
KOCHAMY DOBREGO BOGA Wprowadzenie w życie religijne Program nauczania religii dzieci w wieku przedszkolnym”

II gr

III gr
4-5 latki

IV gr

Tak dla Jezusa”
Program nauczania religii dzieci w wieku przedszkolnym
ks. dr Karol Zegan
Elżbieta Kondrak
Bogusław Nosek

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

GRUPA
NAZWA PROGRAMU

AUTOR PROGRAMU
NUMER DOPUSZCZENIA
I gr

II gr
4-5 latki

III gr
5-6 latki

IV gr

Realizowane programy roku szkolnym 2019/2020

Program wychowania przedszkolnego „Od zabawy do nauki”
                                       – grupa I, II,III –
Autorzy:
D. Kucharska,
A. Pawłowska-Niedbała,
D. Sikora-Banasik,
I. Zbroszczyk

—-
Program wychowania przedszkolnego „Plac zabaw”
                                         – grupa IV
Autor:
E. Janus
—-
Program zajęć z języka angielskiego:
,,Multisensoryczna nauka języka angielskiego w przedszkoli”
                                        – grupa I, II, III, IV –

Programy nauczania religii: