Remont w przedszkolu-malowanie sal zabaw

Remont w przedszkolu-malowanie sal zabaw

Drogi Rodzice,

Nasza placówka przedszkolna będzie przechodziła zaplanowany remont – malowanie czterech sal zabaw. Te działania mają na celu poprawę warunków i bezpieczeństwa naszych wychowanków .Istnieje możliwość rozpoczęcia remontu ( jednej lub dwóch sal ) już w ostatnim tygodniu czerwca , dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o pozostawienie w domu tych dzieci, którym Państwo są w stanie zapewnić opiekę.

Przyspieszenie remontu jest istotne z uwagi na zaplanowany od 5 sierpnia dyżur wakacyjny, na który przedszkole musi zostać kompleksowo przygotowane na przyjęcie dzieci.

Rozumiemy, że może to sprawić pewne niedogodności, jednakże zapewniamy, że wszystkie prace zostaną przeprowadzone tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe. Celem jest stworzenie jeszcze lepszego i bardziej kolorowego środowiska dla naszych dzieci.

Z uwagi na konieczność zgłoszenia terminu rozpoczęcia remontu w Urzędzie Gminy ostateczny termin zgłoszenia nieobecności dziecka w przedszkolu upływa 19 czerwca (środa)

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these

Skip to content