Akcja charytatywna ,,Pomoc świąteczna dla polskich rodzin na Ukrainie między innymi w Haliczu”

Akcja charytatywna ,,Pomoc świąteczna dla polskich rodzin na Ukrainie między innymi w Haliczu”

Drodzy Rodzice zapraszamy Was do włączenia się w akcję charytatywną ,,Pomoc świąteczna dla polskich rodzin na Ukrainie między innymi w Haliczu”, która organizowana jest przez naszą parafię. Prosimy o pomoc rzeczową (artykuły żywnościowe o przedłużonej dacie ważności takie jak: cukier, mąka,makarony,konserwy, kakao itp. oraz słodycze dla dzieci). Prosimy również o tzw. chemię gospodarczą tj. proszki i płyny do prania, mydło i inne artykuły chemiczne. Dary można składać u wychowawców grup do 30 listopada. Naszym gestem dobroci uczymy nasze dzieci dzielenia się z potrzebującymi. Sprawmy naszym Rodakom wiele radości na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these

Skip to content