Apel o wsparcie finansowe na zakup pompy insulinowej dla naszej Majeczki

Apel o wsparcie finansowe na zakup pompy insulinowej dla naszej Majeczki

Prosimy o wsparcie finansowe Rodziców Majeczki na zakup pompy insulinowej Medtronic 780G, której całkowity koszt wraz z akcesoriami może wynieść ok 24000 tysiące złotych. Pompa nie jest refundowana przez NFZ. Używając tej pompy insulinowej Maja może osiągnąć lepsze efekty leczenia, gdyż podawane są ściśle odmierzone porcje insuliny i poziom glikemii jest optymalnie wyrównany. Dzięki temu dziecko funkcjonuje znacznie lepiej i nie odstaje od swoich zdrowych kolegów. Pomoc finansową można przekazać poprzez Fundację Maxima Dzieciom na numer konta i numer KRS zamieszczony na poniższym plakacie z dopiskiem Darowizna Maja Stasiak.

Dzięki tej najbardziej zaawansowanej technologicznie pompie Maja mogłaby tak jak inne dzieci przebywać cały dzień w przedszkolu jednocześnie pozwalając rodzicom i nauczycielom bez obaw sprawować opiekę nad dzieckiem .

Apel o wsparcie finansowe na zakup pompy insulinowej dla naszej Majeczki

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these

Skip to content