Dyżur wakacyjny w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Czańcu

Dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 1 w Czańcu informuje, że zapisy na dyżur wakacyjny w przedszkolu będą odbywały się w następujących terminach:

• od dnia 23 maja 2022r. do 27 maja 2022r. dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 1 w Czańcu w godzinach pracy kancelarii przedszkola od 7:30-15:30
  • od dnia 30 maja 2022r. do 3 czerwca 2022r. dla dzieci z pozostałych przedszkoli z terenu Gminy Porąbka w godzinach od 7:30-15:30

Dyżur wakacyjny będzie trwał od 1 sierpnia 2022r. do 24 sierpnia 2022r.

Rodzice przed złożeniem karty zgłoszenia zobowiązani są do szczegółowego zapoznania się z Regulaminem dyżuru wakacyjnego Publicznego Przedszkola nr 1 w Czańcu , który będzie obowiązywać w okresie dyżuru wakacyjnego oraz z procedurą zapewnienia bezpieczeństwa oraz organizacji i funkcjonowania oddziałów przedszkolnych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Informację o przyjęciu bądź nie przyjęciu dziecka na dyżur wakacyjny można uzyskać od dnia 7 czerwca 2022r. osobiście w kancelarii przedszkola.

O przyjęciu na dyżur decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin wraz z załącznikami dostępny jest pod linkiem:

Regulamin dyżuru wakacyjnego

Karta zgłoszenia na dyżur