Pomoc Ukrainie

Pomoc Ukrainie

Wielkanoc jest momentem, kiedy w naszych domach pojawia się dużo słodyczy. Zapewne części z nich nie damy rady przejeść, a na Ukrainie bardzo się przydadzą! Teraz pojawia się okazja, by podarować trochę energii chłopakom, którzy bronią swojego kraju (ale i nas!). Słodycze w warunkach okopowych pozwalają na szybkie uzupełnienie energii*.

>>Słodycze można przekazywać do sekretariatu. Zbiórka trwa do końca

środy 3 kwietnia do godz. 15:00. <<

(*Gmina w Werchowynie, w Karpatach na Huculszczyźnie, do której wolontariusze z Porąbki od początku wojny wożą pomoc zwróciła się z prośbą o pomoc w zbiórce słodyczy dla żołnierzy, którzy pochodzą z tej miejscowości, a służą w takich oddziałach jak m.in. 10 Samodzielny Batalion Górsko-Szturmowy, 65. Samodzielna Brygada zmechanizowana, 201 Batalion Obrony Terytorialnej.)

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these

Skip to content