Akcja charytatywna

Akcja charytatywna

Akcja charytatywna

„Pomoc świąteczna dla polskich rodzin

na Ukrainie między innymi

w Haliczu”

Drodzy Rodzice,

Wspólnie z parafią w Czańcu organizujemy Akcje charytatywną ,, Pomoc świąteczna dla polskich rodzin na Ukrainie między innymi w Haliczu”. Prosimy o pomoc rzeczową (artykuły żywnościowe o przedłużonej dacie ważności takie jak: cukier, mąka, makarony, konserwy, kakao itp., słodycze dla dzieci oraz tzw. chemię gospodarczą tj: proszki i płyny do prania, mydło, płyny do mycia naczyń i inne artykuły chemiczne). Dary można składać u wychowawców grup do piątku 26 listopada.

Naszym gestem dobroci uczymy nasze dzieci dzielenia się z potrzebującymi. Sprawmy naszym Rodakom wiele radości na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these

Skip to content